ما همان‌هایی هستیم که
وقتی در بهمن ۱۳۹۸ طوفان کرونا شهر و منطقه ما را فراگرفت، وقتی به ناگهان دیدیم که هر روز دوستی و عزیزی را از دست می‌دهیم و هنگامی‌که متوجه شدیم که این طوفان چنان سهمگین است که توان مقابله کامل را از دولت و ادارات دولتی سلب می‌کند، نتوانستیم منفعلانه رنج و عذاب خود و مردم شهر و منطقه را به تماشا بنشینیم.
این‌گونه بود که کامبک با ایده بافتن زنجیره مهربانی به دور شهر و منطقه متولد شد.
ما می‌دانستیم که آسیب‌های کرونا فقط متوجه سلامت جسمانی مردم ما نیست بلکه طوفان این پاندمی زندگی اجتماعی و قدرت اقتصادی مردم را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.
با این پیش‌بینی به این نتیجه رسیدیم که برای کنترل این طوفان و مصایب آن نیروهای رسمی و دولتی به تنهایی کار چندانی از پیش نخواهند برد، بلکه باید همه جامعه در کنار هم تلاش کنند.
این‌گونه بود که در روز ۸ اسفند ۱۳۹۸ با دعوت نظام پزشکی و پاسخ مثبت بسیاری از همشهریان‌ و مسوولان ادارات اولین جلسه کامبک با حضور روسا و نمایندگانی از ادارات و ارگان‌ها از جمله: فرمانداری، شهرداری، شورای شهر، شبکه بهداشت، آموزش و پرورش، هلال احمر، فرهنگ و ارشاد، نظام پرستاری، بیمارستان‌های خصوصی و دولتی و جمعی از پزشکان و فعالین اقشار شهر تشکیل شد.

هم‌اکنون ما مانده‌ایم و بسیاری از خرابی‌های اجتماعی این طوفان سهمگین!
و همچنان معتقدیم که زنجیره مهربانی ما می‌تواند عاملی باشد برای پیوند این جامعه آسیب دیده!
ما اعتقاد راسخ داریم که این زنجیره نه فقط امروز بلکه در آینده این مرز و بوم هم می‌تواند راه‌گشای جامعه باشد برای فردای بهتر و راحت‌تر برای فرزندانمان!